- Найкращий та найпопулярніший у світі посібник із розуміння прочитаного тексту для вибагливих читачів. Ця книга вперше вийшла 1940 року і відтоді вийшла понад півмільйонним накладом різними мовами світу.
- Читачі цієї книги дізнаються, як і коли можна оцінити книгу з першого погляду, як проводити «рентген» книги, як читати критично та знаходити в тексті головну ідею автора.
- Ця книга також містить опис різних читацьких технік, що найкраще підходять для читання окремих жанрів — практичних книг, художньої літератури, пєс, поезії, історичних праць, книг із точних та природничих наук, філософії та соціальних наук.
- автор: Мортимер Адлер.
Популярні дописи з цього блогу
Пізнавальна година "Космознайки"
"Космознайки" "Мрійте, навчайтесь, конструюйте! Всесвіт відкриє вам свої таємниці!" Леонід Каденюк. Бібліотека №15 організувала для молодших учнів спеціалізованої школи №71 пізнавальну годину "Космознайки", присвячену Міжнародному дню космонавтики та авіації. Дітям розповіли, як підкорювався космос від першого польоту людини до наших днів, про життя космонавтів на міжнародній космічній станції, познайомили із іменами відомих українських космонавтів. Зацікавила дітей також тема планет і зірок. На майстер-класі школярі виготовили цікаву поробку " Політ у космос ".
Пізнавальна година "Юпітер та його супутники".
Юпітер та його супутники 5 листопада бібліотека для дітей №15 в партнерстві з національним центром аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова провела пізнавальну годину для космознайок "Юпітер та його супутники". Діти дізналися, що Юпітер має близько 80 супутників, серед яких найбільші Іо, Європа, Ганімед та Каллісто. Їх називають галілеєвими супутниками на честь Галілея, який їх відкрив. Вважається, що Європа, Ганімед та Каллісто містять глобальні рідкі водні океани під зовнішніми твердими крижаними поверхнями, тоді як Іо може містити внутрішній частково розплавлений силікатний океан. При цьому вони знаходяться на відстані більше 778 мільйонів кілометрів від Сонця. Дослідники припускали, що необхідну для підтримки рідкого середовища кількість тепла галілеєві супутники отримують внаслідок взаємодії з Юпітером у процесі, який назива...
Коментарі
Дописати коментар