"Усе життя - театр" Міжнародний день театру встановлений у 1961 році IX конгресом Міжнародного інституту театру (МІТ) при ЮНЕСКО і святкується 27 березня.

Слово “театр” походить від грецького “theatron” - місце для видовищ, видовище. Театр - це вид мистецтва, а також будівля, призначена для представлення драматичних творів перед публікою. Нині - це синтетичне мистецтво, яке поєднує літературу, музику, образотворче мистецтво, хореографію тощо.

    Усе життя дитини насичене грою, кожна дитина хоче зіграти в ній свою роль. У грі дитина не тільки отримує інформацію про навколишній світ, закони суспільства, красу людських відносин, а й вчиться жити в цьому світі, будувати взаємини з оточуючими, а це в свою чергу, вимагає творчої активності особистості, вміння тримати себе в суспільстві.

        Сьогодні наша зустріч зі школярами Середньої спеціалізованої школи № 74 пройшла дуже цікава і весела. Всі діти активно приймали участь в імпровізованих театральних виставах, розповідали вірші, скоромовки, співали, танцювали.


 


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас: "Гарна листівка до Великодня"

Тематична бесіда " Я маю право"

Майстер-клас: "Назустріч зіркам"