🔻Цікаві факти про радіо, які обов'язково здивують вас.🔻
ФАКТ №1. РАДІО ВРЯТУВАЛО ГОЛОВНУ ПАМ'ЯТКУ ПАРИЖА
Жителі Парижа відразу не злюбили Ейфелеву вежу, адже спочатку вона виконувала функцію тимчасової арки, а демонтувати її планували через 20 років.
Але на початку XX століття на вежі була розміщена стаціонарна радіостанція, яка допомогла французькому військовому командуванню під час Першої світової війни. Надалі з вежі ретранслювали і радіопередачі, і телевізійні сигнали для населення міста. Контракт з творцем вежі був продовжений, а вона до цих пір радує і парижан, і закоханих у Францію туристів.

ФАКТ №2. ЗА ДОПОМОГОЮ РАДІОХВИЛЬ СПІЛКУЮТЬСЯ БАКТЕРІЇ
У 2009 році представників наукового світу спантеличила заява лауреата Нобелівської премії з математики Люка Монтаньє про те, що бактерії нібито використовують радіохвилі для спілкування один з одним. Вчені скептично поставилися до заяви Монтаньє, тому поки проводяться досліди і дослідження, але вони доводять, що це цілком можливо!

ФАКТ №3. РАДІОПОСТАНОВКА,ЯКА НАЛЯКАЛА АМЕРИКАНЦІВ
Поява радіо стала справжнім технологічним проривом, а багато програм чинили величезний вплив на жителів різних країн. І в кінці 30-х років минулого століття населення США злякала радіопостановка «Війна світів» про напад інопланетян, в основу якої ліг роман Герберта Уеллса.
Жителі подумали, що по радіо транслюють реальні новини, вони були настільки перелякані, що почали дзвонити в служби порятунку, що призвело до завантаженості телефонних ліній!
Нет описания фото. На изображении может находиться: стол

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

"Мій художній світ"

Сніг влітку

Українські вечорниці "Зимові мелодії"